RSS Voice Reader

RSS Voice Reader jest innowacyjną aplikacją dla telefonów komórkowych(iPhone i Android) służącą do przeglądania i odczytywania na głos artykułów z kanałów RSS.


RSS Voice Reader

RSS Voice Reader jest innowacyjną aplikacją dla telefonów komórkowych(iPhone i Android) służącą do przeglądania i odczytywania na głos artykułów z kanałów RSS.


RSS Voice Reader zapewnia odczytywanie na głos wskazanych przez użytkownika kanałów RSS. Aplikacja zapewnia nie tylko przeglądanie artykułu w tradycyjny sposób ale także odsłuchanie go dzięki zastosowanej technice syntezy mowy. Możemy odsłuchać cały artykuł albo jego zaznaczoną treść. RSS Voice Reader został stworzony z myślą o osobach często podróżujących albo których telefony posiadają zbyt mały wyświetlacz przez co odczytanie treści i nawigacja jest utrudniona.


Obecnie aplikacja mobilna RSS VOICE READER może być zainstalowana na telefonach komórkowych (iPhone lub z systemem Android). Aplikacji używa się jak standardowego czytnika RSS z możliwością dodania bądź usunięcia kanału. Wszystkie ściągnięte artykuły są natychmiastowo gotowe do odsłuchania. Po kliknięciu przycisku Czytaj aplikacja odtwarza na głos tytuły i treści nieodsłuchanych jeszcze artykułów. Program umożliwia zmianę parametrów generacji głosu takich jak rodzaj głosu (męski/żeński), tembr itd.


RSS Voice Reader rozwiązuje problem związany z przeglądaniem zasobów Internetu na telefonach komórkowych, które mają zbyt mały wyświetlacz lub na których nawigacja jest utrudniona ze wzglądu na zbyt małe przyciski. To sprawia że ten dostęp do informacji jest naturalny dla użytkowników telefonów. Dzięki aplikacji użytkownicy mogą wykonywać równolegle różne zadania podczas gdy aplikacja odczytuje na głos treść przeglądanych informacji.

Słuchaj naszej strony

Głos żeński:
Głos męski:

Zainstaluj aplikację na: